Akce

METABOLIAN® + Probian10 ZDARMA

Původní cena 690

METABOLIAN® + Probian10 ZDARMA

Metabolian rychlejší spalování tuků tbl. 60 NeoZen:

Režim výdeje: Doplňky stravy

 

Probian10:

obnovení střevní mikroflóry

Režim výdeje: Doplňky stravy

Název produktu Cena
Metabolian 535,- ks

Skladem - zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.

Popis výrobku Hodnocení

METABOLIAN® pomáhá lidskému tělu harmonizovat metabolismus, upravuje látkovou výměnu a má široké spektrum stimulujících účinků. Je velmi vhodný při duševním i tělesném vypětí. Citrus aurantium přispívá k rychlejšímu spalování tuků, pomáhá udržovat tukovou tkáň v normálním stavu a zároveň navozuje optimální relaxaci. Chlorella podporuje trávení, metabolismus a střevní funkci. Blahodárně působí na žlučník, játra a ledviny, přispívá k detoxikaci organismu. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a cholesterolu. Spirulina tonizuje organismus, podporuje vitalitu, dodává energii, pomáhá při únavě. Je součástí odtučňovacích programů. Kelp dodává tělu vlákninu, přispívá k normální funkci tlustého střeva. Chrom pomáhá udržovat normální metabolismus makroživin, tj. bílkovin, sacharidů a tuků.

 

Možné užití přípravku METABOLIAN®:

• výrazně podporuje spalování tuků

• přispívá k udržování normální hladiny krevního cukru a cholesterolu

• posiluje trávení a střevní funkci

• pomáhá udržovat normální stav tukové tkáně

• snižuje stres a únavu, dodává energii

• Přispívá k detoxikaci těla

• harmonizuje činnost tlustého střeva

 

Doporučené dávkování:

1 – 0 – 1 (pro osoby nad 65 kg)/ 1 – 0 – 0 (pro osoby do 65 kg)

Užívají se 2 kapsle denně pro zrychlení metabolismu a pro podporu hubnutí nebo jedna tableta pro jeho udržení. Během užívání doporučujeme zvýšit
příjem tekutin cca o 1 litr denně. Užívejte nejlépe s jídlem!

 UŽÍVÁNÍ PŘÍPRAVKU PROBIAN:

PROBIAN je určen pro  podporu střevní funkce a přispívá k obnově střevní mikroflóry. Střevní mikroflóra je velmi důležitá jak pro náš imunitní systém, tak pro trávení.., Zdravá a dobře pracující střeva jsou základem našeho zdraví - přes střeva se vstřebávají důležité živiny a vitamíny. Při náročném vývoji se nám podařilo vytvořit vynikající probiotický přípravek, který je tvořen 10 probiotickými kulturami.

PROBIAN je přípravek učinkující převážně na střeva a trávicí ústrojí. Jedná se o výborné a účinné probiotikum. Napomáhá k regeneraci střevní mikroflóry a má blahodárný vliv na správný chod celého organismu. Obsahuje deset probiotických kultur - jde o jedno z nejúčinnějších probiotik na trhu.


Složení přípravku PROBIAN:

Lactobacillus, acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bacillus coagulans, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve.

Doporučené dávkování:

1 - 0 - 1

Užívají se 2 kapsle denně - 1 ráno a 1 večer. Užívejte s jídlem! Během užívání přípravku, zvyšte příjem tekutin cca o 1 litr denně.

 

Možné užití přípravku PROBIAN:

- napomáhá při regenereaci střevní mikroflóry porušené antibiotiky, léky, stresem nebo nezdravým životním stylem

 

Nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány. PROBIAN nemá kontraindikace na léčiva.


Upozornění: 

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Způsob skladování:

Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte uzavřené, v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 - 25°C. Chraňte před teplem, světlem, mrazem.

 

Tento výrobek je notifikován jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat a nemá schválené léčivé účinky.


Výrobce: NeoZen, s. r. o., Karlovo nám. 15/9, Třebíč, 674 01

www.neozen.cz

Chci koupit produkt