Očista těla a imunita

PROBIAN 10 kapslí

balení 10 kapslí

PROBIAN 10 kapslí

Probian obnovení střevní mikroflóry

Název produktu Cena
balení 10 kapslí 95,- ks

Skladem - zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.

Popis výrobku Hodnocení

UŽÍVÁNÍ PŘÍPRAVKU PROBIAN:

PROBIAN je určen pro  podporu střevní funkce a přispívá k obnově střevní mikroflóry. Střevní mikroflóra je velmi důležitá jak pro náš imunitní systém, tak pro trávení.., Zdravá a dobře pracující střeva jsou základem našeho zdraví - přes střeva se vstřebávají důležité živiny a vitamíny. Při náročném vývoji se nám podařilo vytvořit vynikající probiotický přípravek, který je tvořen 10 probiotickými kulturami.

PROBIAN je přípravek učinkující převážně na střeva a trávicí ústrojí. Jedná se o výborné a účinné probiotikum. Napomáhá k regeneraci střevní mikroflóry a má blahodárný vliv na správný chod celého organismu. Obsahuje deset probiotických kultur - jde o jedno z nejúčinnějších probiotik na trhu.


Složení přípravku PROBIAN:

Lactobacillus, acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bacillus coagulans, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve.

Doporučené dávkování:

1 - 0 - 1

Užívají se 2 kapsle denně - 1 ráno a 1 večer. Užívejte s jídlem! Během užívání přípravku, zvyšte příjem tekutin cca o 1 litr denně.

 

Možné užití přípravku PROBIAN:

- napomáhá při regenereaci střevní mikroflóry porušené antibiotiky, léky, stresem nebo nezdravým životním stylem

 

Nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány. PROBIAN nemá kontraindikace na léčiva.


Upozornění: 

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Způsob skladování:

Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte uzavřené, v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 - 25°C. Chraňte před teplem, světlem, mrazem.

 

Tento výrobek je notifikován jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat a nemá schválené léčivé účinky.


Výrobce: NeoZen, s. r. o., Karlovo nám. 15/9, Třebíč, 674 01

www.neozen.cz

Chci koupit produkt

Soubory ke stažení

Příbalový leták

Související články

Připravte svoje tělo na letní dovolenou

Chystáte se na pořádnou letní dovolenou? To je dobře a užijte si ji. Ale dejte si pozor, aby vaše vysněná dovolená neskončila na záchodě. Uvědomte si, že často budete cestovat do oblastí s výrazně nižším hygienickým standardem.

PROBIAN 30 kapslí

PROBIAN 30 kapslí

balení 30 kapslí

Probian obnovení střevní mikroflóry

Kontaktní formulář

Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
Telefon:
Trápí vás nějaký zdravotní problém, nevíte si s ním rady a chcete se poradit? Neváhejte se zeptat: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit