Paměť a soustředění

FRESHBRAIN 10+10

FRESHBRAIN 10+10

S přípravkem FreshBrain budete pracovat i odpočívat naplno. FreshBrain je unikátní, dvousložkový, přírodní produkt, který vašemu mozku dodá všechny potřebné látky pro maximální mentální výkon. Večer vám pomůže ke kvalitnímu spánku a celkové regeneraci.

Režim výdeje: Doplňky stravy

Název produktu Cena
balení 10 + 10 tobolek 585,- ks

Skladem - zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.

Popis výrobku Hodnocení

FRESHBRAIN - Den, noc

FreshBrain je originální výrobek určený pro podporu mozkové aktivity a optimální odpočinek.

 

Složka Den:

Klanopraška zvyšuje schopnost adaptace organismu ke stresu. Jinan podporuje periferní krevní oběh, příznivě působí na mozkovou aktivitu a mentální výdrž, zrak a sluch. Pomáhá udržovat jasnou mysl a paměť ve stresových situacích i s postupujícím věkem. Kotvičník přispívá k udržování železa v krvi, čistí krev, podporuje sreční činnost. Guarana pomáhá udržovat mentální aktivitu, pozornost a paměť. Eleuterokok podporuje krevní oběh a tím napomáhá mozkové aktivitě. Dodává mentální i fyzickou energii, pomáhá obnovit síly při únavě a vyčerpání, pomáhá při rekonvalescenci a regeneraci. Vitamíny B1, B2, B12 a kyselina listvá pomáhají snižovat únavu a vyčerpání. Vitamín C podporuje energetický metabolismus, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat normální činnost nervové soustavy a psychickou aktivitu.

 

Složka Noc:

Kozlík zklidňuje při podráždění, napětí a stresu, navozuje uvolnění a relaxaci, usnadňuje usínání, pomáhá udržovat přirozený spánek. Chmel uklidňuje nervovou soustavu, podporuje dobrý spánek. Meduňka zklidňuje organismus při vnitřním napětí, přináší optimální relaxaci, pomáhá při usínání, příznivě působí na kvalitu spánku. Mučenka umožňuje klidný odpočinek, pomáhá při únavě a slabosti, podporuje spánek.

 

Složení 1 tablety

Den: lecitin (výrobek ze sójových bobů) 300 mg klanopraška čínská (Schisandra chinesis), extrakt z plodu 50 mg, jinan dvoulaločný (Ginko biloba) extratkt z listu 24/6 50 mg, kotvičník pozemní (Tribulus terrestris) extrakt z rostliny 50 mg, paulínie nápojová - guarana extrakt ze semen 50 mg, všehojovec ostnitý (Eleutherococcus senticosus) extrkt z kořene 20 mg, vitamín C (kyselina L-askorobová) 15 mg (18,7 RHP*), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 5mg (357 % RPH), protispékavá láka: stearát hořečnatý, vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 1,5 mg (136 % RHP), vitamín BL (riboflavin) 1,5 mg (107 % RHP), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, kyselina listová (folát) 600 µg (300 % RHP), vitamín B12 (kyanokobalamin) 10 µg (400 % RPH)

* RPH = referenčí hodnota příjmu

Noc: lecitin (výrobek ze sójových bobů) 300 mg, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) extrakt z kořene 50 mg, chmel otáčivý etrakt ze šištic 50 mg, meduňka lékařská ((Melissa Officinalis) extrakt z natě 502 mg, protispékavá látka: stearát hořečnatý, včelí mateří kašička 15 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza.

 

Doporučené denní dávkování

Den: 1 tableta za den, ráno s prvním jídlem.

Noc: 1 tableta za den, 1/2 hodinu před spaním.

 

Hmotnost obsahu: 33g

 

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v temnu a chladu při teplotě do 25°C. 

 

Minimální trvalnivost do: datum uvedeno na obalu.

Číslo šarže: uvedeno na obalu.

Notifikování na MZe ČR.

Výrobce: NeoZen s.r.o., Karlovo nám. 15/9, Třebíč 674 01

 

Chci koupit produkt

Soubory ke stažení

Příbalový leták

Související články

FreshBrain – pro zdravou, aktivní a vyrovnanou mysl

FreshBrain – pro zdravou, aktivní a vyrovnanou mysl

Naučí váš mozek ráno vstávat a večer usínat

FreshBrain je unikátní, dvousložkový, přírodní produkt, který podporuje mozkovou aktivitu a zároveň přispívá ke zklidnění organismu. Lidský mozek, stejně jako celý organismus si po intenzivním výkonu potřebuje důkladně a kvalitně odpočnout. Přes den dodá přípravek FreshBrain vašemu mozku všechny potřebné látky pro maximální mentální výkon a večer vám naopak pomůže vypnout a kvalitně zregenerovat. Kvalitním odpočinkem se výrazně zvýší odolnost organismu vůči stresu - předejte pocitům vyčerpání a vyhnete se stavům podrážděnosti. S přípravkem FreshBrain budete pracovat i odpočívat naplno. Přípravek FreshBrain povzbuzuje mozkovou aktivitu, paměť i kognitivní schopnosti, zvyšuje schopnost soustředění a dodává ztracenou energii a vitalitu.

Maturita, státnice? Mozek trpí nejvíce!

Maturita, státnice? Mozek trpí nejvíce!

S učením vám pomůže FreshBrain

Studentský život už je takový, bezstarostná období střídají fáze hektického učení a ponocování nad otevřenými učebnicemi. Skripta, zápisky, přednášky, konzultace s kamarády a s internetem, kalendář naplněný k prasknutí, jedna zkouška střídá druhou. Tak co to bude tentokrát - anatomie nebo statistická analýza dat? Není divu, že vám jde z toho hlava kolem.

FRESHBRAIN 30+30

S přípravkem FreshBrain budete pracovat i odpočívat naplno. FreshBrain je unikátní, dvousložkový, přírodní produkt, který vašemu mozku dodá všechny potřebné látky pro maximální mentální výkon. Večer vám pomůže ke kvalitnímu spánku a celkové regeneraci.

Režim výdeje: Doplňky stravy

Kontaktní formulář

Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
Telefon:
Trápí vás nějaký zdravotní problém, nevíte si s ním rady a chcete se poradit? Neváhejte se zeptat: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit