Reference

Katka

Jakmile vynechám, cítím se nesvá

"FreshBrain DEN musím vychválit... Po dobu, co jsem ho brala, jsem opravdu měla pocit, že stresové situace zvládám lépe a s nadhledem. (zase jako zamlada). Týden po dobrání už jsem zase v jednom stresu a zbytečně mě některé maličkosti rozčilují…až se mi nechce věřit, že by měl fakt takový účinek…"

Mgr. Jana Janoušková

Od narození trpím poruchou mízní drenáže, která se projevuje lymfedémem (což u mě znamená otokem nohy okolo kotníku)

"Do doby než jsem se setkala s očistnou kúrou TRIZONES, jsem byla odkázána na manuální lymfodrenáže, přístrojovou terapii a cvičení, převážně v nemocnici nebo u soukromých fyzioterapeutů, což mě zatěžovalo, jak časově, tak finančně. Letos v létě jsem poprvé vyzkoušela TRIZONES a už během užívání první fáze došlo ke snížení projevů otoku na noze na minimum a výraznému zlepšení funkce lymfatického systému. Při pokračování kúry jsem kromě zlepšení funkce lymfatického sytému pociťovala i zmenšení únavy. Výrobek můžu vřele všem doporučit."

Dana Nešetřilová

Špatné trávení

"S kůrou jsem byla spokojená, zejména v 1. části  - při užívání kapslí VERMO - došlo u mě ke zlepšení trávení i k váhovému úbytku."

Dagmar

Výrobek, který mi pomohl zlikvidovat děsivé sny a naladit skvělou náladu

"Bylinný přípravek FreshBrain mi pomohl zlikvidovat děsivé sny, kvůli kterým jsem trpěla přerušovaným a nekvalitním spánkem, za což jsem velice vděčná. Přes den jsem se cítila čilejší, než před užíváním tohoto přípravku, a k mému překvapení, jsem měla skvělou náladu. Celkově jsem s účinky tohoto produktu velice spokojena a rozhodně ho doporučuji všem, kdo se chtějí cítit lépe."

Veronika

Chronická zácpa

"Já jsem nadšená. Dlouhá léta jsem běhala po doktorech, trápila mě chronická zácpa. Teprve s kúrou TRIZONES se to zlomilo. Už při druhé fází užívání jsem cítila změnu, zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování. Radost mám i z toho, že v dobré kondici se cítím stále, i po ukončení kúry."

Petra Kramářová

Primární lymfedém

"Co se týče TRIZONES, byla jsem s ním velice spokojena. Mám primární lymfedém, natékala mi noha, bolela, tak jsem zkusila trizones, otok i bolest ustoupila. U každé kúry jsem se cítila jinak, hlavně u té první mi nebylo vůbec dobře, ale od druhé kúry jsem se cítila lépe a lépe. Za mě úžasný přírodní přípravek a doporučuji ho dál."

Barbora

Hledění v noci do zdi? Dávno pryč!

"Myslím, že naše věková kategorie ještě nemá tak časté problémy se spánkem jako populace vyššího věku, ovšem každý z nás jistě občas prožije noc kdy nemůže za žádnou cenu usnout - přesně v tyto momenty využívám FreshBrain NOC - zdravá varianta neobsahujicí zbyteční množství chemie, kterou můžu využít bez strachu ke sklonu k závislosti."

Lukáš

Kvalitním spánkem začíná skvělý den

"FreshBrain mi pomohl do mého těla dostat tolik potřebnou energii, přes noc jsem se po něm naopak krásně uklidnil a rychleji usnul. Celkově jsem se tedy cítil mnohem lépe. Opravdu doporučuji!"

Monika Růžičková

Ztráta energie

"Přírodní kúra TRIZONES na mě v každé fázi působila jinak. Nejdřív jsme zhubla – moje tělo přestalo zbytečně zadržovat vodu. Vyčistila se mi pleť a pozvolna se mi vrátila energie. Dnes se cítím tak dobře, že jsem konečně začala sportovat, všechno si užívám a mám radost ze života.

Dan

Více energie, méně únavy

"Po užití FreshBrainu jsem rozhodně cítil více energie a lépe jsem se vyspal."