Reference

Katka

Jakmile vynechám, cítím se nesvá

FreshBrain DEN musím vychválit...  Po dobu, co jsem ho brala, jsem opravdu měla pocit, že stresové situace zvládám lépe a s nadhledem. (zase jako zamlada). Týden po dobrání už jsem zase v jednom stresu a zbytečně mě některé maličkosti rozčilují…až se mi nechce věřit, že by měl fakt takový účinek…

Dagmar

Výrobek, který mi pomohl zlikvidovat děsivé sny a naladit skvělou náladu

Bylinný přípravek Freshbrain mi pomohl zlikvidovat děsivé sny, kvůli kterým jsem trpěla přerušovaným a nekvalitním spánkem, za což jsem velice vděčná. Přes den jsem se cítila čilejší, než před užíváním tohoto přípravku, a k mému překvapení, jsem měla skvělou náladu. Celkově jsem s účinky tohoto produktu velice spokojena a rozhodně ho doporučuji všem, kdo se chtějí cítit lépe. 

Barbora

Hledění v noci do zdi? Dávno pryč!

Myslím, že naše věková kategorie ještě nemá tak časté problémy se spánkem jako populace vyššího věku, ovšem každý z nás jistě občas prožije noc kdy nemůže za žádnou cenu usnout - přesně v tyto momenty využívám FreshBrain NOC - zdravá varianta neobsahujicí zbyteční množství chemie, kterou můžu využít bez strachu ke sklonu k závislosti.

Lukáš

Kvalitním spánkem začíná skvělý den

FreshBrain mi pomohl do mého těla dostat tolik potřebnou energii, přes noc jsem se po něm naopak krásně uklidnil a rychleji usnul. Celkově jsem se tedy cítil mnohem lépe. Opravdu doporučuji!

Dan

Více energie, méně únavy

Po užití FreshBrainu jsem rozhodně cítil více energie a lépe jsem se vyspal.

Veronika

Přes den jsem nabitá energií

Produkt Freshbrain DEN mi zajistil na celý den více energie. Po obědě mě velice často přepadávala krize, po jeho užití ale náhle odezněla. NOC mi zajistila rychlejší usínání a kvalitnější spánek. Také pociťuji lepší náladu. Za mě super!

Petra

Každodenní únava je již dávno minulostí

Fázi DEN jsem cítila až po několika dnech, výsledkem je ale plné nasazení do každodenních činností bez jediného zívnutí.

Fázi NOC jsem si ale opravdu zamilovala, spím  jako miminko a hlavně ráno se cítím krásně odpočatá.

Kamil Černý

Nedostatek energie trápí občas každého z nás

Je to super, když si uvědomím, že je celý z bylinek – bez chemie. Nová přírodní energie, radost a odpočinek.

Vyzkoušel jsem i před dlouhou jízdou autem a zvládl jsem cestu báječně. Vřele doporučuji!

Vlaďka

Nic není lepšího jak se probouzet krásně odpočatá do nového rána

FreshBrain opravdu doporučuji... Fázi DEN jsem začala pociťovat až po několika dnech, cítím se více koncentrovaná a plná energie. Fáze NOC  je ale  také  perfektní - problémy s usínáním zmizely již od první tabletky, spím klidně celou noc bez jediného probuzení.

Mgr. Jana Janoušková

Od narození trpím poruchou mízní drenáže, která se projevuje lymfedémem (což u mě znamená otokem nohy okolo kotníku)

Do doby než jsem se setkala s očistnou kúrou TRIZONES, jsem byla odkázána na manuální lymfodrenáže, přístrojovou terapii a cvičení, převážně v nemocnici nebo u soukromých fyzioterapeutů, což mě zatěžovalo, jak časově, tak finančně. Letos v létě jsem poprvé vyzkoušela TRIZONES a už během užívání první fáze došlo ke snížení projevů otoku na noze na minimum a výraznému zlepšení funkce lymfatického systému. Při pokračování kúry jsem kromě zlepšení funkce lymfatického sytému pociťovala i zmenšení únavy. Výrobek můžu vřele všem doporučit.