Reference

Mgr. Jana Janoušková

Mgr. Jana Janoušková

Od narození trpím poruchou mízní drenáže, která se projevuje lymfedémem (což u mě znamená otokem nohy okolo kotníku)

Do doby než jsem se setkala s očistnou kúrou TRIZONES, jsem byla odkázána na manuální lymfodrenáže, přístrojovou terapii a cvičení, převážně v nemocnici nebo u soukromých fyzioterapeutů, což mě zatěžovalo, jak časově, tak finančně. Letos v létě jsem poprvé vyzkoušela TRIZONES a už během užívání první fáze došlo ke snížení projevů otoku na noze na minimum a výraznému zlepšení funkce lymfatického systému. Při pokračování kúry jsem kromě zlepšení funkce lymfatického sytému pociťovala i zmenšení únavy. Výrobek můžu vřele všem doporučit.

Veronika

Veronika

Chronická zácpa

Já jsem nadšená. Dlouhá léta jsem běhala po doktorech, trápila mě chronická zácpa. Teprve s kúrou TRIZONES se to zlomilo. Už při druhé fází užívání jsem cítila změnu, zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování. Radost mám i z toho, že v dobré kondici se cítím stále, i po ukončení kúry.

Monika Růžičková

Monika Růžičková

Ztráta energie

Přírodní kúra TRIZONES na mě v každé fázi působila jinak. Nejdřív jsme zhubla – moje tělo přestalo zbytečně zadržovat vodu. Vyčistila se mi pleť a pozvolna se mi vrátila energie. Dnes se cítím tak dobře, že jsem konečně začala sportovat, všechno si užívám a mám radost ze života.

Michal Halačka

Michal Halačka

Zažívací problémy s trávením a nadýmáním

Konečně mám po dlouhé době v pořádku svůj zažívací systém. Veškeré mé problémy s ním zmizely a já už nemusím myslet na nepříjemné stavy, které jsem míval.

Petra Kramářová

Petra Kramářová

Primární lymfedém

Co se týče TRIZONES, byla jsem s ním velice spokojena. Mám primární lymfedém, natékala mi noha, bolela, tak jsem zkusila trizones, otok i bolest ustoupila. U každé kúry jsem se cítila jinak, hlavně u té první mi nebylo vůbec dobře, ale od druhé kúry jsem se cítila lépe a lépe. Za mě úžasný přírodní přípravek a doporučuji ho dál.

Helena Kováříková

Helena Kováříková

Celková ztráta energie

Očistnou kúru TRIZONES jsem si koupila u nás ve Zlíně v obchodě zdravé výživy a začala jsem ji užívat. Mám s ní velmi dobrou zkušenost, proto, když jsem ji v obchůdku viděla, hned jsem si ji koupila znovu. 

Dana Nešetřilová

Dana Nešetřilová

Špatné trávení

S kůrou jsem byla spokojená, zejména v 1. části  - při užívání kapslí VERMO - došlo u mě ke zlepšení trávení i k váhovému úbytku.