Blog

Interview s naší bylinkářkou paní Veronikou Horákovou

Když v rodině paní Veroniky Horákové došlo ke zdravotním problémům, které zdánlivě neměly lékařské řešení, nevzdala se a hledala odpověď v přírodě. Prvním impulsem bylo seznámení se s knihou slavné rakouské bylinkářky Marie Treben , která nastartovala její cestu světem bylinek a přírodní léčby. Nakonec se paní Veronika rozhodla věnovat se svému koníčku profesionálně. Měli jsme šanci se jí zeptat na pár otázek a rádi vám tento rozhovor zprostředkujeme.

Detoxikace organismu podle receptu našich babiček

Prázdniny jsou za námi a s nimi i vyčerpávající letní vedra. Konečně – chtělo by se říct. A pro ty z vás, kterým by horké letní dny mohly scházet, nezoufejte, spousta hezkých dní nás určitě ještě čeká. Ať tak či tak – podzim je tady a s ním i příležitost udělat něco pro vlastní zdraví.

Trápí vás v létě oteklé nohy? Zkuste rozproudit lymfu

Na léto se většina z nás těší, ale sluníčko a vysoké teploty mohou být pro lidský organismus nepříjemnou zátěží. Jedním z častých problémů jsou otoky dolních končetin a ohroženi jsou především lidé s nadváhou a sedavým zaměstnáním. A jak jste na tom vy, trápí vás v létě oteklé nohy? Pak zbytečně nepropadejte chmurným myšlenkám, náš lymfatický systém ovlivňuje spoustu funkcí v těle a lymfatická soustava úzce souvisí se zavodněním. Oteklé nohy vám tak dovolenou zkazit nemusí. Pomoct vám může přírodní přípravek Lymphobian.

FreshBrain – pro zdravou, aktivní a vyrovnanou mysl

FreshBrain je unikátní, dvousložkový, přírodní produkt, který podporuje mozkovou aktivitu a zároveň přispívá ke zklidnění organismu. Lidský mozek, stejně jako celý organismus si po intenzivním výkonu potřebuje důkladně a kvalitně odpočnout. Přes den dodá přípravek FreshBrain vašemu mozku všechny potřebné látky pro maximální mentální výkon a večer vám naopak pomůže vypnout a kvalitně zregenerovat. Kvalitním odpočinkem se výrazně zvýší odolnost organismu vůči stresu - předejte pocitům vyčerpání a vyhnete se stavům podrážděnosti. S přípravkem FreshBrain budete pracovat i odpočívat naplno. Přípravek FreshBrain povzbuzuje mozkovou aktivitu, paměť i kognitivní schopnosti, zvyšuje schopnost soustředění a dodává ztracenou energii a vitalitu.

Připravte svoje tělo na letní dovolenou

Chystáte se na pořádnou letní dovolenou? To je dobře a užijte si ji. Ale dejte si pozor, aby vaše vysněná dovolená neskončila na záchodě. Uvědomte si, že často budete cestovat do oblastí s výrazně nižším hygienickým standardem.