Blog

Trápí vás v létě oteklé nohy?

Trápí vás v létě oteklé nohy?

Zkuste rozproudit lymfu

Na léto se většina z nás těší, ale sluníčko a vysoké teploty mohou být pro lidský organismus nepříjemnou zátěží. Jedním z častých problémů jsou otoky dolních končetin a ohroženi jsou především lidé s nadváhou a sedavým zaměstnáním. A jak jste na tom vy, trápí vás v létě oteklé nohy? Pak zbytečně nepropadejte chmurným myšlenkám, náš lymfatický systém ovlivňuje spoustu funkcí v těle a lymfatická soustava úzce souvisí se zavodněním. Oteklé nohy vám tak dovolenou zkazit nemusí. Pomoct vám může přírodní přípravek Lymphobian.

Připravte svoje tělo na letní dovolenou

Připravte svoje tělo na letní dovolenou

Nečekejte na zažívací potíže, pomohou probiotika

Chystáte se na pořádnou letní dovolenou? To je dobře a užijte si ji. Ale dejte si pozor, aby vaše vysněná dovolená neskončila na záchodě. Uvědomte si, že často budete cestovat do oblastí s výrazně nižším hygienickým standardem.

Maturita, státnice? Mozek trpí nejvíce!

Maturita, státnice? Mozek trpí nejvíce!

S učením vám pomůže FreshBrain

Studentský život už je takový, bezstarostná období střídají fáze hektického učení a ponocování nad otevřenými učebnicemi. Skripta, zápisky, přednášky, konzultace s kamarády a s internetem, kalendář naplněný k prasknutí, jedna zkouška střídá druhou. Tak co to bude tentokrát - anatomie nebo statistická analýza dat? Není divu, že vám jde z toho hlava kolem.

FreshBrain – pro zdravou, aktivní a vyrovnanou mysl

FreshBrain – pro zdravou, aktivní a vyrovnanou mysl

Naučí váš mozek ráno vstávat a večer usínat

FreshBrain je unikátní, dvousložkový, přírodní produkt, který podporuje mozkovou aktivitu a zároveň přispívá ke zklidnění organismu. Lidský mozek, stejně jako celý organismus si po intenzivním výkonu potřebuje důkladně a kvalitně odpočnout. Přes den dodá přípravek FreshBrain vašemu mozku všechny potřebné látky pro maximální mentální výkon a večer vám naopak pomůže vypnout a kvalitně zregenerovat. Kvalitním odpočinkem se výrazně zvýší odolnost organismu vůči stresu - předejte pocitům vyčerpání a vyhnete se stavům podrážděnosti. S přípravkem FreshBrain budete pracovat i odpočívat naplno. Přípravek FreshBrain povzbuzuje mozkovou aktivitu, paměť i kognitivní schopnosti, zvyšuje schopnost soustředění a dodává ztracenou energii a vitalitu.

Jak na jarní očistu organismu

Jak na jarní očistu organismu

Dopřejte svému tělu přírodní detoxikační kúru

Zima je dlouhá a každý z nás se už těší na jaro, na první sluníčko, s nímž se nám vrátí ztracená energie a chuť do života. Obnovit duševní rovnováhu a načerpat zpátky ztracenou sílu a vitalitu vám pomůže přírodní očistná kúra TRIZONES®. A dobrých důvodů, proč se do komplexní očisty lidského organismu pustit právě teď je spousta. Těžká zimní a hlavně vánoční strava, málo sluníčko a třeba i pohybu – to jsou typické problémy spojené se zimním obdobím. V přírodě se prostě na jaře začíná nanovo a s čistým štítem. Zkuste to taky!

PROBIAN - dirigent, který naladí orchestr vašich střev k trávicí symfonii

PROBIAN - dirigent, který naladí orchestr vašich střev k trávicí symfonii

O pozitivních účincích probiotik není třeba nikoho dvakrát přesvědčovat

Žijeme v době chemicky upravovaných potravin, ani naše vlastní stravovací návyky nebývají často ideální. Lidskému zdraví samozřejmě nepomáhá ani zběsilé životní tempo a všudypřítomný stres. A když ke všem těmto negativním aspektům přičteme občasné užívání antibiotik, kterému se lze jen obtížně vyhnout, není se co divit, že organismus většiny z nás je oslabený. Dobrým důvodem k užívání probiotik je potřeba organismu doplnit a posílit oslabenou střevní mikroflóru. Čím jsou probiotika pro lidské zdraví vlastně tak prospěšná? Pomáhají obnovit narušené kolonie symbiotických střevních baktérií na standardní úroveň, což má zásadní význam pro normální fungování střevního traktu a řady souvisejících fyziologických procesů.

Interview s naší bylinkářkou paní Veronikou Horákovou

Interview s naší bylinkářkou paní Veronikou Horákovou

Na zdravotní problémy bez lékařského řešení pomohly bylinky

Když v rodině paní Veroniky Horákové došlo ke zdravotním problémům, které zdánlivě neměly lékařské řešení, nevzdala se a hledala odpověď v přírodě. Prvním impulsem bylo seznámení se s knihou slavné rakouské bylinkářky Marie Treben , která nastartovala její cestu světem bylinek a přírodní léčby. Nakonec se paní Veronika rozhodla věnovat se svému koníčku profesionálně. Měli jsme šanci se jí zeptat na pár otázek a rádi vám tento rozhovor zprostředkujeme.

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu

Podle receptu našich babiček

Prázdniny jsou za námi a s nimi i vyčerpávající letní vedra. Konečně – chtělo by se říct. A pro ty z vás, kterým by horké letní dny mohly scházet, nezoufejte, spousta hezkých dní nás určitě ještě čeká. Ať tak či tak – podzim je tady a s ním i příležitost udělat něco pro vlastní zdraví.