Očistná kúra TRIZONES®

Očistná kúra TRIZONES® (původní cena 1640,-)

Očistná kúra TRIZONES® (původní cena 1640,-)

Přírodní způsob detoxikace lidského organismu založený na bylinkách. Harmonizuje metabolismus a snižuje tělesnou hmotnost, čistí lymfatický systém.

Název produktu Cena
TRIZONES očistná kúra 1590,- ks

Skladem - zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.

Je tříměsíční čistě bylinná očistná kúra, která pomáhá.

Tato tří fázová bylinná kúra je naprosto výjimečná především svojí komplexností a celostním řešením detoxikace lidského organismu. Tento princip je patentován.

Na výběru bylin a celkovém způsobu detoxikace se podílela uznávaná bylinkářka z Vysočiny, která pochází z rodiny, kde se znalosti o přírodní léčbě dědí z generace na generaci. Vychází tedy ze znalostí a zkušeností našich předků.

 

Kúra TRIZONES® je rozvržena do tří fází komplexní detoxikace organismu:

  • První fáze napomáhá zbavit lidské tělo parazitů - včetně jejich vajíček a larev, dále bakterií a plísní ve střevech a s pomocí pečlivě vybraných probiotik obnovuje v pročištěných střevech zdravou mikroflóru narušenou parazity a plísněmi. Tímto krokem se zásadním způsobem zvyšuje schopnost střev přijmout další zdravé a užitečné látky z následujících fází očistné kúry.

  • Druhá fáze napomáhá organismu harmonizovat metabolickou funkci těla a snižovat tělesnou hmotnost.

  • Třetí fáze napomáhá lidskému organismu odstraňovat přebytečnou vodu z těla, harmonizuje a maximálně podporuje funkčnost lymfatického systému. Touto poslední fází dosáhneme prodloužení účinnosti očistné kúry TRIZONES®.

 

TRIZONES® je stoprocentně přírodní produkt určený pro ty, kteří se chtějí cítit dobře. Pomáhá chronicky nemocným lidem, je užitečný při ekzémech a pomáhá s hubnutím, odstraňuje únavu a dodává energii, je účinný proti bolesti, obnovuje duševní rovnováhu a navrací klidný spánek.

Zásadním způsobem posiluje obranyschopnost organismu a je vhodný při poruchách imunitního systému. Detoxikuje organismus a obnovuje střevní mikroflóru. Díky svému bylinnému složení působí proti širokému spektru bakterií, plísní a parazitů v těle a jeho užíváním dochází k očistě od nežádoucích parazitů a plísní.

Dalším přínosem této kúry je lepší vstřebávání vitamínů a živin z potravy i z potravinových doplňků a tedy i jejich vyšší účinnost.

 

 

TRIZONES® doporučujeme především:

• aktivně pracujícím lidem, kteří jsou vystaveni stresu a psychické zátěži

• těm, kterým chybí energie a mají pocit tak zvaného vyhoření

• lidem trpícím chronickými obtížemi

• těm, kteří pociťují únavu, bolesti hlavy a nedostatek energie

• lidem, kteří chtějí žít zdravě, ale nemají na to „čas“

• a těm, kteří chtějí pomoct svému tělu zbavit se všech toxinů a parazitů

 

Užívání

Během očistné kúry myslete na zvýšený příjem tekutin. Denně je potřeba vypít minimálně o 1 litr tekutin víc než obvykle. Doporučujeme proto dbát na pravidelný denní příjem vody. Během první fáze, která čistí střeva a tělo, budete chodit častěji na toaletu. Nebojte se však jakéhokoliv omezení v práci či ve vašem každodenním životě. Přírodní očistnou kúru doporučujeme absolvovat dvakrát ročně. Vhodným obdobím je jaro a podzim. Dopřejte si jednoduchou, přírodní detoxikační a očistnou kúru, která znovu nastartuje váš organismus. Vaše tělo vám péči vrátí a budete se cítit dobře.

TRIZONES krabička obsah TRIZONES krabička + blistry První fáze VERMOPROBIAN Druhá fáze METABOLIAN Třetí fáze LYMPHOBIAN