Zažívání, probiotika a metabolismus

2 x PROBIAN 30 kapslí

2 x PROBIAN 30 kapslí

Probian obnovení střevní mikroflóry

Režim výdeje: Doplňky stravy

Název produktu Cena
2 x balení 30 kapslí 855,- ks

Skladem - zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.

Popis výrobku Hodnocení

UŽÍVÁNÍ PŘÍPRAVKU PROBIAN:

PROBIAN Je určen pro podporu střevní funkce a přispívá k obnově střevní mikroflóry.  pomáha zlepšovat funkci střev a obnovovat střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra je velmi důležitá jak pro náš imunitní systém, tak pro trávení.., 

Zdravá a dobře pracující střeva jsou základem našeho zdraví - přes střeva se vstřebávají důležité živiny a vitamíny. Při náročném vývoji se nám podařilo vytvořit vynikající probiotický přípravek, který je tvořen 10 probiotickými kulturami.

PROBIAN je přípravek učinkující převážně na střeva a trávicí ústrojí. Jedná se o výborné a účinné probiotikum. Napomáhá k regeneraci střevní mikroflóry a má blahodárný vliv na správný chod celého organismu. Obsahuje deset probiotických kultur - jde o jedno z nejúčinnějších probiotik na trhu.

 

Složení přípravku PROBIAN:

Lactobacillus, acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bacillus coagulans, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve.

Doporučené dávkování:

1 - 0 - 1

Užívají se 2 kapsle denně - 1 ráno a 1 večer. Užívejte s jídlem! Během užívání přípravku, zvyšte příjem tekutin cca o 1 litr denně.

 

Možné užití přípravku PROBIAN:

- napomáhá při regenereaci střevní mikroflóry porušené antibiotiky, léky, stresem nebo nezdravým životním stylem

 

Nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány. PROBIAN nemá kontraindikace na léčiva.


Upozornění: 

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a vyvážení stravy a zdravého životního stylu.

 

Způsob skladování:

Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte uzavřené, v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 - 25°C. Chraňte před teplem, světlem, mrazem.

 

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat a nemá schválené léčivé účinky.


Výrobce: NeoZen, s. r. o., Karlovo nám. 15/9, Třebíč, 674 01

www.neozen.cz

Chci koupit produkt

Soubory ke stažení

Příbalový leták

Související články

Připravte svoje tělo na letní dovolenou

Připravte svoje tělo na letní dovolenou

Nečekejte na zažívací potíže, pomohou probiotika

Chystáte se na pořádnou letní dovolenou? To je dobře a užijte si ji. Ale dejte si pozor, aby vaše vysněná dovolená neskončila na záchodě. Uvědomte si, že často budete cestovat do oblastí s výrazně nižším hygienickým standardem.

Kontaktní formulář

Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
Telefon:
Trápí vás nějaký zdravotní problém, nevíte si s ním rady a chcete se poradit? Neváhejte se zeptat: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit