Zažívání, probiotika a metabolismus

2 x Očistná kúra TRIZONES®

2 x Očistná kúra TRIZONES®

Trizones bylinná očistná kúra tbl. 180 NeoZen

Režim výdeje: Doplňky stravy

Název produktu Cena
2 x TRIZONES očistná kúra 4526,- ks

Skladem - zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.

Popis výrobku Hodnocení

Je tříměsíční čistě bylinná očistná kúra, která pomáhá.

Tato tří fázová bylinná kúra je naprosto výjimečná především svojí komplexností a celostním řešením detoxikace lidského organismu. Tento princip je patentován.

Na výběru bylin a celkovém způsobu detoxikace se podílela uznávaná bylinkářka z Vysočiny, která pochází z rodiny, kde se znalosti o přírodní léčbě dědí z generace na generaci. Vychází tedy ze znalostí a zkušeností našich předků.

 

 

Kúra TRIZONES® je rozvržena do tří fází komplexní detoxikace organismu:

  • První fáze napomáhá zbavit lidské tělo toxických a odpadních látek a s pomocí pečlivě vybraných probiotik obnovuje v pročištěných střevech původní mikroflóru. Tímto krokem se zásadním způsobem zvyšuje schopnost střev přijmout účinné látky z následujících fází očistné kúry.
  • Druhá fáze napomáhá organismu harmonizovat metabolickou funkci těla a snižovat tělesnou hmotnost.
  • Třetí fáze napomáhá lidskému organismu odstraňovat přebytečnou vodu z těla, harmonizuje a maximálně podporuje funkčnost cévního systému. Touto poslední fází dosáhneme prodloužení účinnosti očistné kúry TRIZONES®.

 

TRIZONES® je stoprocentně přírodní produkt určený pro ty, kteří se chtějí cítit dobře. Pomáhá chronicky nemocným lidem, pomáhá s hubnutím, odstraňuje únavu a dodává energii, je účinný proti bolesti, obnovuje duševní rovnováhu a navrací klidný spánek.

Zásadním způsobem posiluje obranyschopnost organismu a je vhodný na podporu imunitního systému. Detoxikuje organismus a obnovuje střevní mikroflóru.

Dalším přínosem této kúry je harmonizace trávicího traktu, jež usnadňuje trávení a vstřebávání živin do těla.

 

 

TRIZONES® doporučujeme především:

• aktivně pracujícím lidem, kteří jsou vystaveni stresu a psychické zátěži

• těm, kterým chybí energie a mají pocit tak zvaného vyhoření

• lidem v rekonvalescenci

• těm, kteří pociťují únavu, a nedostatek energie

• lidem, kteří chtějí žít zdravě, ale nemají na to „čas“

• a těm, kteří chtějí pomoct svému tělu zbavit se všech toxických a odpadních látek

 

Užívání

Během očistné kúry myslete na zvýšený příjem tekutin. Denně je potřeba vypít minimálně o 1 litr tekutin víc než obvykle. Doporučujeme proto dbát na pravidelný denní příjem vody. Během první fáze, která čistí střeva a tělo, budete chodit častěji na toaletu. Nebojte se však jakéhokoliv omezení v práci či ve vašem každodenním životě. Přírodní očistnou kúru doporučujeme absolvovat dvakrát ročně. Vhodným obdobím je jaro a podzim. Dopřejte si jednoduchou, přírodní detoxikační a očistnou kúru, která znovu nastartuje váš organismus. Vaše tělo vám péči vrátí a budete se cítit dobře.

  

Tento výrobek je notifikován jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat a nemá schválené léčivé účinky.


Výrobce: NeoZen, s. r. o., Karlovo nám. 15/9, Třebíč, 674 01

www.neozen.cz

 

Chci koupit produkt