Maturita? Státnice? Mozek trpí nejvíce

Studentský život už je takový, bezstarostná období střídají fáze hektického učení a ponocování nad otevřenými učebnicemi. Skripta, zápisky, přednášky, konzultace s kamarády a s internetem, kalendář naplněný k prasknutí, jedna zkouška střídá druhou. Tak co to bude tentokrát - anatomie nebo statistická analýza dat? Není divu, že vám jde z toho hlava kolem.

 

Unavený organismus nemůže pracovat na plný výkon

Vlastní učení je pro lidský mozek a celý organismus pochopitelně velká zátěž. A to jsme ještě nemluvili o stresu, který je s absolvováním nejrůznějších zkoušek a státnic neodmyslitelně spojený. To všechno člověka vyčerpává a unavený mozek a vyčerpaný organismus takovou zátěž zvládá hůř. Unavenému mozku lze však pomoci, třeba přírodním přípravkem FreshBrain. Tak proč to nezkusit?

S mentálním výkonem je to jednoduché. Aby nám šlo učení snadno a lehce, musíme na to mít v první řadě energii, musíme se umět soustředit a mít dobrou paměť. A není náhoda, že většina studentů si stěžuje právě na únavu, neschopnost soustředění a špatnou paměť. Na studenty působí vyčerpávající stres a unavený organismus nemůže zkrátka pracovat na plný výkon! Přípravky, které lidský mozek pouze nabudí, proto z dlouhodobého hlediska lidskému organismu nepomáhají, právě naopak – jen dále přispívají k dalšímu vyčerpání.

FreshBrain naučí váš mozek ráno vstávat a večer usínat

Přírodní přípravek FreshBrain se liší od ostatních potravinových doplňků. Uznávaná bylinkářka Veronika Horáková vytvořila produkt, který podporuje paměť, posiluje odolnost vůči stresu, vrací energii a večer napomáhá ke kvalitnímu spánku a tolik potřebné regeneraci. A proto je přípravek FreshBrain tvořen dvěma složkami - Náš mozek potřebuje ráno povzbudit, dodat energii a v době spánku zase zklidnit a dodat potřebné vitamíny. Jen tak bude náš mozek schopen pracovat na plný výkon dlouhodobě.

Dvě složky odpovídají různým potřebám

FreshBrain pro den obsahuje bylinky a vitamíny, které podporují paměť a dodávají energii - mezi jejich další účinky patří i povzbuzení a osvěžení mysli. Důležité však je, že potřebná energie je dodávaná postupně, a ne nárazově jako například u kávy. Mezi bylinkami jako jsou guarana, kotvičník a klanopraška nalezete i důležité vitamíny řady B nebo vitamín C.

Protože cesta k efektivnímu učení a dobrému duševnímu stavu vede přes kvalitní spánek a dostatečný odpočinek, dopřejte vašemu organismu přípravek FreshBrain pro noc. K rychlému usnutí a kvalitnímu spánku vám pomůže mučenka a kozlík lékařský, potřebnou výživu vašemu mozku dodá mateří kašička.

Jak je pro všechny přípravky značky NeoZen typické, i FreshBrain je ryze přírodní produkt, který lidskému organismu pomáhá dlouhodobě a řeší skutečné příčiny obtíží. Testovaní studenti si pochvalovali snížení únavy, zlepšení paměti a větší odolnost vůči stresu. A to všechno se vám před nadcházejícím zkouškovým obdobím může hodit. S přípravkem FreshBrain to dáte! Přejeme hodně štěstí a pevné nervy.

 

Chci vyzkoušet FreshBrain

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení