Neozen - z respektu k přírodě, z lásky k bylinkám

Pravda bylinek

Při hledání příčin nejrozmanitějších zdravotních potíží se třebíčská bylinkářka Veronika Horáková vrátila ke kořenům a inspirovala se v moudrosti a zkušenostech našich předků. Její filosofie vychází z respektu k přírodě a z lásky k bylinkám.

Všechno začalo ještě před rokem 1989. V rodině bylinkářky se vyskytly zdravotní problémy, které byly z lékařského pohledu zdánlivě neřešitelné. V těžké životní situaci se však rodina nevzdala a začala hledat pomoc jinde. A Veronika Horáková onu pomoc našla ve chvíli, kdy se seznámila s knihou slavné rakouské bylinkářky Marie Treben. Tehdy začala její úspěšná pouť světem bylinek a přírodní pomoci. Bylinná kúra podle vlastních receptů se osvědčila a problémy rodinu opustily. Po této pozitivní zkušenosti vášeň pro přírodní pomoc třebíčskou bylinkářku neopustila, právě naopak a rozhodla svému koníčku věnovat profesionálně. Po revoluci si otevřela rodinný krámek s bylinkami a dnes svými znalostmi pomáhá klientům nejenom z České republiky, ale i ze zahraničí. Firma NeoZen s.r.o. byla založená v roce 2014.

Produkty Neozen – vaše šance cítit dobře

Veronika Horáková společně se svojí maminkou vytvořila účinnou přírodní kúru, která je určena pro řešení rozmanitých příčin chronických onemocnění, nevolností a celkové únavy lidského těla. Očistná kúra TRIZONES je zcela na přírodní bázi. Složení očistné kúry třebíčské bylinkářky konzultovaly s firmou vyrábějící léčiva a doplňky stravy a pečlivě jej testovaly. Díky nim se dostal na český trh opravdu komplexní přípravek řešící příčiny mnoha problémů. Předcházet těmto problémům je lepší a zdravější přístup než jejich následné složité řešení.

TRIZONES je třífázová očistná kúra, která nejprve nenásilnou cestou pročistí střeva, poté upraví metabolické pochody v těle a následně tělo zbaví škodlivých látek přes lymfatický systém. Je to snadno uživatelný potravinový doplněk, který ve třech krocích pomáhá a chrání před civilizačními chorobami. Je možné jej užívat s většinou léků, ovšem předepsané léky nenahrazuje. Trápí vás alergie, ekzémy, špatné trávení, bolesti hlavy nebo jiné chronické obtíže? Pak je očistná kúra TRIZONES určená právě pro vás.

Díky účinkům bylinek se budete cítit dobře, obnovíte svoji životní energii a vrátí se vám chuť do života. Očistnou kúru už vyzkoušely stovky zákazníků s nejširším spektrem potíží, důvěřujte jejich zkušenostem.

Protože TRIZONES si mezi lidmi našel velkou oblibu, rozhodli jsme se rozšířit sortiment o další produkty jako je FRESHBRAIN, samostatně VERMOPROBIAN, METABOLIAN, LYMPHOBIAN A PROBIAN. Naši nabídku doplňují oblíbené bylinkové čaje a směsi.

Máte problémy a chcete se poradit o nejvhodnějším řešení? Neváhejte a ozvěte se, stačí napsat nebo zavolat – na vaše dotazy odpoví bylinkářka Veronika Horáková.

 

Bylinkářka

Veronika Horáková

+420 608 031 390

Zpět do obchodu