Blog

Jak na jarní očistu organismu

Dopřejte svému tělu přírodní detoxikační kúru

Jak na jarní očistu organismu

Zima je dlouhá a každý z nás se už těší na jaro, na první sluníčko, s nímž se nám vrátí ztracená energie a chuť do života. Obnovit duševní rovnováhu a načerpat zpátky ztracenou sílu a vitalitu vám pomůže přírodní očistná kúra TRIZONES®. A dobrých důvodů, proč se do komplexní očisty lidského organismu pustit právě teď je spousta. Těžká zimní a hlavně vánoční strava, málo sluníčko a třeba i pohybu – to jsou typické problémy spojené se zimním obdobím. V přírodě se prostě na jaře začíná nanovo a s čistým štítem. Zkuste to taky!

Špatný spánek, nedostatek pohybu, stres, nadbytek práce, starosti všeho druhu a nedostatek času na vlastní starosti a potřeby. Nevěnujeme potřebnou pozornost projevům našeho těla, svoje problémy a potíže zlehčujeme a jejich řešení odkládáme, jenže to nejde do nekonečna. Moderní způsob života prostě přináší chronické obtíže a únavu.
Kdo by se nechtěl cítit dobře? Právě toto roční období je velmi vhodné pro detoxikaci a očistu těla. Společným jmenovatelem nejčastějších zdravotních obtíží jsou nefungující střeva. Ta jsou zanesena a kvůli tomu nemohou propouštět do těla látky pro správné fungování dalších orgánů. Pokud se budete cítit dobře, půjde vám práce lépe od ruky a budete plní energie!
 
 

Tradiční síla bylinek v moderním hávu

Tělo je důležité nejdříve vyčistit, detoxikovat až po té lze nastartovat tělesný metabolismus, poslední fází očistné kúry je harmonizace činnosti lymfatického systému. Přesto, že tento proces zní složitě, podstoupit očistnou kúru TRIZONES® je velmi snadné. Celostní způsob detoxikace lidského organismu je rozdělený do třech fází. TRIZONES® je přírodní produkt složený z bylinek a probiotik. Je velmi jednoduchý na užívání.
První fáze napomáhá zbavit lidské tělo toxických a odpadních látek a s pomocí pečlivě vybraných probiotik obnovuje v pročištěných střevech původní mikroflóru a harmonizuje trávicí
trakt. Tímto krokem se zásadním způsobem zvyšuje schopnost střev přijmout další účinné látky a vstřebat živiny do těla.
Druhá fáze napomáhá organismu harmonizovat metabolickou funkci těla a snižovat tělesnou hmotnost.
Třetí fáze napomáhá lidskému organismu odstraňovat přebytečnou vodu z těla, harmonizuje a maximálně podporuje funkčnost cévního systému.

 

Kdo ocení účinky TRIZONES®?

  • aktivně pracující lidé, kteří jsou vystaveni stresu a psychické zátěži
  • osoby, které pociťují únavu a nedostatek energie
  • ti, kterým chybí energie a mají pocit tak zvaného vyhoření
  • lidem v rekonvalescenci
  • lidem, kteří chtějí žit zdravě, ale nemají na to „čas“
  • ti, kteří chtějí pomoct svému tělu zbavit se toxických a odpadních látek
 

Paraziti – nečekaně častá příčina problémů

Vlivem moderního životního stylu je lidský organismus oslabený stresem, nedostatkem spánku, znečištěným životním prostředím, nevhodnými stravovacími návyky a ke slovu se dostávají parazité. Oslabený organismus se jim nedokáže bránit. Přítomnost parazitů v lidském těle se projevuje různě, typickými projevy jsou chronické bolesti, špatný spánek i trávení. Velmi často jsou vnitřní parazité příčinou naší únavy, ztráty energie nebo neschopnosti zhubnout. Věnujte svému tělu potřebnou péči, alespoň takovou, jakou věnujeme svým domácím mazlíčkům – těm taky pomáháme v boji s parazity. Proč se k sobě chováme hůř? Zkuste si letos dopřát přírodní očistu těla. Není to nic složitého. Bylinné složení TRIZONES® vám přirozeným způsobem tělo vyčistí a zharmonizuje další vnitřní procesy v lidském organismu.
 

Chcete-li se cítit dobře?

Vyzkoušejte bylinky v moderním provedení – vyzkoušejte přírodní očistnou kúru TRIZONES®.

Související články

2 x Očistná kúra TRIZONES®

Trizones bylinná očistná kúra tbl. 180 NeoZen

Režim výdeje: Doplňky stravy

Dana Nešetřilová

Špatné trávení

"S kůrou jsem byla spokojená, zejména v 1. části  - při užívání kapslí VERMO - došlo u mě ke zlepšení trávení i k váhovému úbytku."

Mgr. Jana Janoušková

Od narození trpím poruchou mízní drenáže, která se projevuje lymfedémem (což u mě znamená otokem nohy okolo kotníku)

"Do doby než jsem se setkala s očistnou kúrou TRIZONES, jsem byla odkázána na manuální lymfodrenáže, přístrojovou terapii a cvičení, převážně v nemocnici nebo u soukromých fyzioterapeutů, což mě zatěžovalo, jak časově, tak finančně. Letos v létě jsem poprvé vyzkoušela TRIZONES a už během užívání první fáze došlo ke snížení projevů otoku na noze na minimum a výraznému zlepšení funkce lymfatického systému. Při pokračování kúry jsem kromě zlepšení funkce lymfatického sytému pociťovala i zmenšení únavy. Výrobek můžu vřele všem doporučit."

Veronika

Chronická zácpa

"Já jsem nadšená. Dlouhá léta jsem běhala po doktorech, trápila mě chronická zácpa. Teprve s kúrou TRIZONES se to zlomilo. Už při druhé fází užívání jsem cítila změnu, zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování. Radost mám i z toho, že v dobré kondici se cítím stále, i po ukončení kúry."

Petra Kramářová

Primární lymfedém

"Co se týče TRIZONES, byla jsem s ním velice spokojena. Mám primární lymfedém, natékala mi noha, bolela, tak jsem zkusila trizones, otok i bolest ustoupila. U každé kúry jsem se cítila jinak, hlavně u té první mi nebylo vůbec dobře, ale od druhé kúry jsem se cítila lépe a lépe. Za mě úžasný přírodní přípravek a doporučuji ho dál."