Připravte svoje tělo na letní dovolenou

Chystáte se na pořádnou letní dovolenou? To je dobře a užijte si ji. Ale dejte si pozor, aby vaše vysněná dovolená neskončila na záchodě. Uvědomte si, že často budete cestovat do oblastí s výrazně nižším hygienickým standardem.

 

Podpořte střevní mikroflóru přípravkem PROBIAN

Průjem a zažívací potíže jsou velkým strašákem při letní dovolené, zvlášť když cestujete do exotických krajin. Tam na vás čeká nezvyklá strava a často i voda nevalné kvality a oslabený organismus se s takovou zátěží nemusí vyrovnat. Před každou větší cestou a dobrodružnou dovolenou se vám proto mimo jiné vyplatí podpořit střevní mikroflóru. Připravený organismus lépe obstojí i v náročných podmínkách. Tak proč zbytečně riskovat? Na dovolenou si přece jedete odpočinout!

PROBIAN - komplexní probiotikum

Přípravek PROBIAN je určen pro podporu střevní mikroflóry, jež je nezbytná pro normální střevní činnost. Dobře fungující střeva jsou základem našeho zdraví – přes střevní stěnu se vstřebávají důležité živiny a vitamíny. Vynikající probiotický přípravek je tvořen 10 probiotickými kulturami a patří tak mezi nejúčinnější probiotické výrobky na českém trhu. Jedná se o výborné a účinné probiotikum, které posílí komplex symbiotických střevních baktérií, což podpoří správný chod celého organismu.

 

Chci si koupit Probian

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení