Chcete mít zdravé vlasy a vypadat mladě? Vyzkoušejte nový přírodní produkt Hairbian

Trápí vás kvalita vlasů, máte je křehké, bez lesku nebo vám dokonce vypadávají? Lámou se vám nehty? Řešíte problémy s pokožkou? Nejste v tom sama. S těmito obtížemi se potýká mnoho žen. Elixír věčného mládí neexistuje. I když bychom si ho často přáli. Přesto se můžete cítit dobře a vypadat skvěle v každém věku. Nový přírodní produkt Hairbian je tím pravým pomocníkem na cestě ke zdravým vlasům. Díky jeho pravidelnému užívání se vám ozdraví pleť, přidá vám mladost i svěžest. Účinky pocítíte na zpevněných nehtech a kvalitě vlasů.

 

Proč stále více žen trápí problémy s pletí, vlasy a nehty?

Za kvalitu vlasů, pleti a nehtů mohou nejen genetické predispozice, ale také životní styl, hormonální změny, přibývající roky a v neposlední řadě stres. Obzvláště ženy v této době řeší nadměrné vypadávání vlasů, jejich zhoršenou kvalitu, povadlou pleť a křehké nehty. To vše dohromady k dobré psychické kondici nepřispívá. Každá žena chce vypadat dobře a hlavně se chce dobře cítit. Vitamínový koktejl v podobě potravinového produktu je sestavený přesně tak, aby co nejvíce eliminoval negativní faktory. Dvě tablety denně po dobu třech měsíců pokryjí nároky vašich vlasů a pleti a vy si budete užívat krásné a husté vlasy a zdravou pokožku téměř bez starostí. 

Tajemství zdravého života je ukryto v přírodě

Základem produktu Hairbian je kolagen, MSM, L methionin a omega-3 v prášku.

  • Kolagen

Poslední dobou velmi diskutovaný zejména v oblasti kosmetiky a péče o vlasy. Mluví se o něm jako o zpomalovači stárnutí. Je součástí pojivových tkání, vyskytuje se nejen v kloubech a chrupavkách, ale i ve vlasech, nehtech a pokožce. Jeho úbytek poznáme na špatné pružnosti a ztrátě pevnosti pleti a na ubývajícího lesku vlasů a jejich zhoršené kvality.  

  • MSM

Označení pro organickou síru. Má vysokou vstřebatelnost a je velmi účinná při bolestech kloubů, napomáhá také při potížích s akné a podporuje růst vlasů a nehtů. Má protizánětlivou schopnost, pomůže při detoxikaci organismu a při dlouhodobém užívání urychluje hojení a regeneraci a také podporuje imunitní systém. Právě z těchto důvodů je tento prvek poslední dobou po právu velmi ceněn.

  • Omega-3 mastná kyselina 

Podílí se na správném fungování mozku, kardiovaskulárního systému, správné činnosti srdce, zraku a zlepšuje kvalitu a zdraví pokožky a vlasů.

  • L-methionin

Aminokyselina, která zastává funkci prekurzoru jiné aminokyseliny. Je účinná v boji s nadváhou a je často součástí nápojů pro sportovce. K její dobré pověsti patří také to, že chrání tělo před volnými radikály a působí jako antioxidant. Používá se při řešení problémů s lámavostí vlasů a nehtů. Stejně jako omega-3 mastnou kyselinu, MSM tak i L-methionin si tělo neumí samo vyrobit, proto je potřeba je do organismu doplnit pomocí potravinových doplňků.

  • Lichořeřišnice 

Je známá jako dobrý pomocník při zánětech močového měchýře a také jako přírodní antibiotikum vhodné zejména při léčení angíny a onemocnění vyvolaném streptokoky. Je však velmi účinná jako první pomoc při vypadávání vlasů.

  • Přeslička

Je přírodním zdrojem křemíku, což je základní prvek nezbytný pro stavbu některých buněk v organismu, proto přispívá k dobré kondici vlasů, nehtů i pokožky. Hairbian obsahuje také železo, zinek, biotin, selen a další látky podporující pevnost a zdraví vlasů, nehtů a pokožky. 

Český produkt s rukopisem bylinkářky

Hairbian je letošní novinkou od firmy Neozen, která spolupracuje s bylinkářkou Veronikou Horákovou. Díky jejím znalostem a lásce k přírodním produktům vznikl produkt Hairbian. Byl vytvořen na základě dlouholetých zkušeností a znalostí přírodního léčení. Právě způsob přírodního léčení je součást života Veroniky Horákové už od dětství. Přírodní léčbě se věnovala už její maminka, ta své znalosti o přírodě a léčivých účincích bylinek předala své dceři.  Hairbian je sestaven s láskou a s přáním, aby všechny ženy měly krásné a zdravé vlasy, pleť i nehty.

 

Vyzkoušejte Hairbian

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení