Blog

Detoxikace organismu

Podle receptu našich babiček

Detoxikace organismu

Prázdniny jsou za námi a s nimi i vyčerpávající letní vedra. Konečně – chtělo by se říct. A pro ty z vás, kterým by horké letní dny mohly scházet, nezoufejte, spousta hezkých dní nás určitě ještě čeká. Ať tak či tak – podzim je tady a s ním i příležitost udělat něco pro vlastní zdraví.

Dopřejte svému tělu podzimní očistnou kúru s přírodním přípravkem TRIZONES®

Podzim je období, v němž si lidský organismus po horkých měsících trochu uleví a podzim je zároveň ideální dobou na kompletní očistu lidského organismu. A pokud vás trápí dlouhodobá únava, zažívací potíže, metabolismus nebo obtíže trávicího ústrojí, je nejlepší čas dostat vlastní tělo před nadcházející zimou do dobré kondice. Pomůže vám přírodní očistná kúra, udělejte na podzim něco pro vlastní zdraví a detoxikujte svůj organismus – určitě se vám to vyplatí.

Pokud se budete cítit dobře, půjde vám práce lépe od ruky a budete plní energie! Přírodní očistná kúra TRIZONES® vám pomůže. Nastartujete organismus k plnému výkonu, a to přirozenou cestou, pouze s využitím přírodních produktů.

Celostní způsob detoxikace lidského organismu je rozdělený do třech fází.

Tělo je důležité nejdříve důkladně detoxikovat a obnovit původní mikroflóru ve střevech, až po té lze nastartovat tělesný metabolismus. Druhá fáze očistné kúry harmonizuje metabolismus a pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Třetí a závěrečná fáze napomáhá odstraňovat přebytečnou vodu z těla a podporuje funkčnost cévního systému. Unikátní očistnou kúru vytvořila Veronika Horáková - bylinkářka s mnohaletými zkušenostmi.

S čím a jak očistná kúra TRIZONES® pomáhá?

Negativním projevům našeho těla nevěnujeme potřebnou pozornost, svoje problémy a potíže zlehčujeme a jejich řešení odkládáme, jenže to nejde do nekonečna. Špatný spánek, nedostatek pohybu, stres, nadbytek práce, starosti všeho druhu a nedostatek času na vlastní starosti a potřeby – znáte to taky?

Moderní způsob života zkrátka přináší chronické obtíže a trvalou únavu. Každý z nás by se však chtěl cítit lépe! Právě toto roční období je velmi vhodné pro detoxikaci a očistu lidského těla. Společným jmenovatelem nejčastějších zdravotních obtíží jsou nedokonale fungující střeva a celé trávicí ústrojí. Střeva jsou zanesena a kvůli tomu nemohou propouštět do těla látky pro správné fungování dalších orgánů. Detoxikace organismu je proto prvním a základním krokem k vaší lepší tělesné i duševní kondici!

Očistnou kúru TRIZONES® ocení:

  • aktivně pracující lidé, kteří jsou vystaveni stresu a psychické zátěži
  • osoby, které pociťují únavu a nedostatek energie
  • lidé se zažívacími problémy a obtížemi trávicího ústrojí
  • lidé v rekonvalescenci a s chronickými problémy
  • všichni, kteří chtějí žít zdravě, ale nemají na to čas
  • ti, kteří chtějí pomoct svému tělu zbavit se toxických a odpadních látek

Související články

2 x Očistná kúra TRIZONES®

Trizones bylinná očistná kúra tbl. 180 NeoZen

Režim výdeje: Doplňky stravy

Mgr. Jana Janoušková

Od narození trpím poruchou mízní drenáže, která se projevuje lymfedémem (což u mě znamená otokem nohy okolo kotníku)

"Do doby než jsem se setkala s očistnou kúrou TRIZONES, jsem byla odkázána na manuální lymfodrenáže, přístrojovou terapii a cvičení, převážně v nemocnici nebo u soukromých fyzioterapeutů, což mě zatěžovalo, jak časově, tak finančně. Letos v létě jsem poprvé vyzkoušela TRIZONES a už během užívání první fáze došlo ke snížení projevů otoku na noze na minimum a výraznému zlepšení funkce lymfatického systému. Při pokračování kúry jsem kromě zlepšení funkce lymfatického sytému pociťovala i zmenšení únavy. Výrobek můžu vřele všem doporučit."

Dana Nešetřilová

Špatné trávení

"S kůrou jsem byla spokojená, zejména v 1. části  - při užívání kapslí VERMO - došlo u mě ke zlepšení trávení i k váhovému úbytku."

Veronika

Chronická zácpa

"Já jsem nadšená. Dlouhá léta jsem běhala po doktorech, trápila mě chronická zácpa. Teprve s kúrou TRIZONES se to zlomilo. Už při druhé fází užívání jsem cítila změnu, zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování. Radost mám i z toho, že v dobré kondici se cítím stále, i po ukončení kúry."

Petra Kramářová

Primární lymfedém

"Co se týče TRIZONES, byla jsem s ním velice spokojena. Mám primární lymfedém, natékala mi noha, bolela, tak jsem zkusila trizones, otok i bolest ustoupila. U každé kúry jsem se cítila jinak, hlavně u té první mi nebylo vůbec dobře, ale od druhé kúry jsem se cítila lépe a lépe. Za mě úžasný přírodní přípravek a doporučuji ho dál."